Motocross SMS Pardubice

  • slider
  • slider
  • slider
  • slider
  • slider
  • slider
  • slider
  • slider

Aktuality SMS MOTOKROSU PARDUBICE

16. 02. 2018

Soustředění SMS, Pacov, 24.3.2018

 SMS soustředění  je pořádané ve spolupráci s Evženem Zadražilem a jeho jihočeským střediskem.  Je určeno pro jezdce obou středisek. Uskuteční se v Pacově, v sobotu, 24. března, tedy ještě před zahájením sezóny a nebude kolidovat ani s žádným závodem ostatních seriálů. V rámci soustředění proběhne školení jezdců na Sportovní řády FMS pro motokros vč. přílohy pro SMS 2018, uskuteční se též školení ze strany trenéra, technického komisaře a zdravotníka. Doufejme, že to počasí dovolí a součástí soustředění bude i trénování pod dohledem trenéra (v případě nepřízně počasí alespoň na zkrácené trati). Občerstvení bude zajištěno. Bližší informace ještě přineseme v týdnu před akcí.

04. 02. 2018

Kalendář SMSPCE na sez. 2018 je na světě...

7.4. TŘEMOŠNICE

28.4. NOVÁ PAKA

20.5. LEDEČ NAD SÁZAVOU

2.6. OPATOV

17.6. HORNÍ ÚJEZD

15.9. DOLNÍ HEŘMANICE

6.10. BENÁTKY U LITOMYŠLE

01. 02. 2018

Spuštěno na adrese https://is.autoklub.cz/login?backlink=vbc6z

 

29. 01. 2018

Evžen Zadražil velice pěkně shnul výsledek naší čtvrteční schůzky na AČR. Díky. Já doplním, že náš kalendář KP SMSPCE bude hotový v průběhu příštího týdne.

 

 

info k MMČR a závodům SMS v motokrosu

Ve čtvrtek, 25.1. proběhla na AČR schůze s vedoucími SMS. Byly představeny definitivní podoby motokrosových kalendářů MMČR Senior a MMČR Junior:

MMČR Senior:
01.04. Kaplice
06.05. Pacov
01.07. Dalečín
08.07. Petrovice
12.08. Stříbro
02.09. Opatov
23.09. Dalečín - družstva

MMČR Junior:
14.04. Horažďovice
26.05. Kramolín
09.06. Třebíz
04.08. Krásná Lípa
22.09. Dalečín B
13.10. Jinín

Promotérem MMČR Senior bude nadále Richard Gironi, nastarosti bude mít i juniorský mistrák. Po dvouleté přestávce budou opět na programu družstva, závodu se budou moci účastnit i družstva SMS. Bude to v Dalečíně na trati A a bude to jediný víkendový dvouzávod, neboť den předtím se tam pojedou na trati B Junioři. Ohledně rezervace startovních čísle do MMČR půjde vše přes vedoucí SMS, kteří budou čísla zadávat na základě Žádostí o registraci do SMS. O licenci soutěžícího (týmu) se bude žádat v novém licenčním SW, který bude spuštěn od 1.2.2018, stejně jako pro žádosti o licence jezdce.

Co se týká závodů SMS, byly na včerejší schůzi předběžně sestaveny kalendáře jednotlivých KP. Co se seriálů KP týká, pojedou přeborové seriály SMS Jižní Čechy, SMS Střední Čechy, SMS Západní Čechy, SMS Pardubice a SMS Morava. SMS Praha (VVL) bude pořádat přeborový seriál jen pro 50ccm, zbylé třídy budou pouze pohárové. Zrovna tak se pojede i Západočeský pohár. Tyto SMS kalendáře budou zveřejněny do 1.2.2018. Rozpočet na střediska SMS zůstává zhruba ve stejné výši jako loni, spolupráce je nově ošetřena smlouvou vedoucích SMS s AČR. Přílohy NSŘ pro motokorsové SMS zůstávají nezměny, jen bude nově zakotveno, že přeborový seriál třídy 50ccm bude pořádat pouze SMS Praha (VVL).

Dále bylo upřesněno, jak je to s potvrzením lékaře při žádosti o licenci – nadále platí to, že potvrzení stačí od praktického (obvodního) lékaře, pouze děti do dvanácti let musí mít lékaře sprotovního. Vše pak nahrajete do licenčního SW AČR, který bude spuštěn 1,2.2018, jak bylo avizováno. Bude zde na něj pak odkaz.

25. 01. 2018

První závod motoskijoringu je tady!

Vážení přátelé, můžu Vám sdělit oficiální informace, jak to bude vypadat s MČR v motoskijöringu „Orion - Shiva KTM Cup 2018“ o tomto víkendu. Vzhledem k velké oblevě na celém území ČR je problém závody uspořádat. Je potěšitelné, že sobotní plánovaný závod 27.1.2018 v Horním Městě pořadatelé pilně připravují. Letošní seriál MČR v motoskijöringu u nich tak bude zahájen, protože 2 předchozí závody musely být zrušeny. V Horním Městě v prostředí sportovního areálu u místní školky se už jelo mnohokrát a vždy to byly pěkné závody. Diváci určitě uvidí dramatické závody mezi našimi nejlepšími jezdci. Potěšitelné je, že do MČR přešlo několik nových jezdců a lyžařů z Orlického poháru, jejichž výkony budou určitě oživením seriálu. Do MČR se také vrací po kratší pauze dobřanští jezdci Josef Švorc
s Josefem Drašnarem, kteří získali mistrovský titul v roce 2007. 
Pořadatelé samozřejmě nezapomínají ani na hobby jezdce v Orlickém poháru, kteří v Horním Městě pojedou také svůj letošní 1. závod. V obou kategoriích se pojedou po dopoledních trénincích kvalifikační jízdy, z nichž nejlepší postoupí do finálových jízd. Start 1. kvalifikační jízdy je ve 12:30 hodin, finálové jízdy začnou kolem 14:30 hodin. Loňské prvenství v zimní mlze vybojovali Lukáš Mohaupt s Václavem Hotovým, na které se jejich příznivci mohou těšit i letos, stejně jako na loňské mistry Patrika a Miroslava Šrolera a na další jezdce. I letos pořadatelé připravili pro jezdce i všechny diváky bohaté občerstvení včetně domácí zabijačky.
Další informace už tak příznivá není, protože nedělní závod 28.1.2018 v Klášterci nad Orlicí pořadatelé ruší. Na jejich trati to prostě nejde, vidíme všichni, jaké je momentálně počasí, které příliš zimu nepřipomíná.

Josef Vašíček

22. 01. 2018

Dne 1.2.2018 a avizované spuštění online licenčního řízení se blíží. Zde je tisková zpráva AČR. Tento čtvrtek je také porada, kde už doufám budou stanoveny kalendáře mistráků. Pokud tomu tak bude, pak věřím, že kalendář KP bude hotový do konce ledna.
NOVÝ INFORMAČNÍ SYSTÉM AČR

Vážení,
obracíme se na Vás s důležitými informacemi, které se týkají licencí pro sezonu 2018.
Autoklub České republiky v současné době finalizuje nový informační systém, který je určen pro licenční řízení.

Od sezony 2018 dojde k výraznému zjednodušení procesu vystavování licence a budete tak
schopni vše vyřídit z pohodlí domova. Systém Vám na základě vašich preferencí doporučí
potřebnou úroveň licence a nabídne vhodná pojištění, nebo členství v AČR. Stejně tak
snadno uhradíte veškeré poplatky a to buď online svou platební kartou (prostřednictvím
zabezpečené platební brány), nebo klasickým bankovním převodem.
Pro vyřízení svých žádostí však přeci jen nějaké základní formuláře potřebovat budete.
Jedná se o „Potvrzení o zdravotní způsobilosti držitele licence pro rok 2018“ pro potvrzení
lékařské prohlídky jezdce tělovýchovným nebo sportovním lékařem a „Formulář pro nezletilé
osoby“ pro jezdce mladší 18 let. Oba formuláře jsou k dispozici v záložce automobily
a motocykly, v sekci „Formuláře“.

Informační systém bude dostupný od 1. 2. 2018 a po Vaší registraci zde můžete elektronicky
zažádat o licenci. Jiná varianta žádosti o licenci není možná.

Jedinou výjimkou z procesu jsou jezdci, kteří se účastní podniků konajících se před datem
spuštění systému. Ty žádáme o kontaktování sekretariátu příslušného sportu, licence jim
bude vystavena jinou metodou.

Nový informační systém je jedním z důležitých kroků pro efektivnější vyřizování žádostí na
straně žadatelů i na straně Autoklubu České republiky, a především pak ke zvýšení pohodlí
Vás - žadatelů.

Informační systém AČR je vstupem do efektivnějšího vyřizování nároků všech zúčastněných
a hlavně cestou ke zvýšení pohodlí žadatelů. Licenční řízení je prvním krokem a v dalších
fázích bude ISAČR obohacován o další moduly, jako je například online přihlašování na
podniky, správu závodních strojů, integrace výsledků nebo přidělování startovních čísel.
Věříme, že se jedná o cestu správným směrem a že budete se systémem spokojeni.

 

06. 01. 2018

Zde je kompletní návod jak na licence pro motoskijöring 2018

24. 12. 2017

Díky všem za přízeň v roce 2017. Hodně zdraví, štěstí a úspěchů v roce 2018

18. 12. 2017

Licenční řízení pro motokros 2018

Vážení jezdci,

vzhledem k tomu, že s blížícím se novým rokem 2018 dostáváme jakožto vedoucí motokrosových středisek SMS stále více dotazů ohledně licenčního řízení 2018, rozhodli jsme se Vás informovat
o zcela aktuální situaci, a též o tom, co jí předcházelo.

Po skončení závodní sezóny 2017 proběhlo několik jednání mezi vedoucími SMS, Komisí motokrosu AČR (dříve Výkonný výbor Svazu motokrosu) a dokonce i mezi vedením Autoklubu ČR. V zásadě se jednalo o dvě věci – podoba licenčního řízení na rok 2018
a financování středisek SMS na rok 2018.

 

Licenční řízení na rok 2018 bude elektronické. Licenční SW však bude spuštěn až od 1.2.2018, což je poměrně dost pozdě (dříve to dle vyjádření  AČR prý bohužel z technických důvodů není možné). Z tohoto důvodu jsme tedy požadovali, aby byl ještě letos ponechán původní systém podávání papírových žádostí o licenci včetně platby vedoucím střediskům. Toto i za cenu, že by se cca o 10% zvedly ceny licencí, jak původně také AČR navrhoval. Nakonec jsme ale pochopili, že postaru nic nebude a že se licenční SW zkrátka nasadí. Aby si jezdci mohli včas vyřizovat žádosti a s nimi spojená lékařská potvrzení, případně pojištění a ověřování podpisů rodičů u nezletilých a také abychom jezdcům mohli držet startovní čísla, které mj. tento SW neřeší a v neposlední řadě abychom znali příslušnosti jezdců k jednotlivým SMS (abychom mohli plánovat nominace pro SMS do Programů KP, kalendáře KP, atd.), dohodli jsme se nakonec na řešení, které sice vypadá kostrbatě, ale bude řešit všechny potřebné věci a včas.

 

Každý jezdec si vyplní Žádost o registraci do SMS. Ta je obdobná, jako byla první strana žádosti o licenci jezdce v minulosti. Tuto žádost budete moci kdykoli poslat svému vedoucímu střediska (buď poštou, osobně anebo stačí poslat scan e-mailem, nemusí již být originál) za účelem nominace do SMS, přihlášení se do příslušné třídy a hlavně zajištění startovního čísla. V případě zaškrtnutí kolonky MMČR bude zajištěno i startovní číslo do MMČR. Doba hájení startovních čísel pro KP i MMČR je jako každý rok pouze do 31. 1 .2018!

 

Na sezónu 2018 se snížil počet druhů (typů) licencí a ceny zůstávají jako letos.

Mezinárodní licence: 3.500CZK (bývalá licence Mez.A)

Národní licence:          1.000CZK (bývalé licence A a B) pouze pro závody MMČR a KP

Hobby licence:               800CZK (bývalá licence C) pouze pro třídy Hobby KP

 

Dětská licence (nově do patnácti let) bude za sníženou sazbu. Půjde však o licence výše uvedené, jako u dospělých. Mezinárodní bude stát 1.000CZK, Národní 500CZK. Týká se to jezdců roku narození 2003 a mladších.

 

Jezdci si již nyní mohou vyřídit lékařskou prohlídku, v případě nezletilých jezdců ověření podpisu rodičů (Česká Pošta, matrika, notář). Formuláře pro lékařské vyšetření, pro ověření podpisů rodičů a pro pojištění (povinné bude stále jen u mezinárodní licence) se víceméně nemění. Odkazy na všechny tyto formuláře nejdete níže v této zprávě. Tyto vyplněné a potvrzené dokumenty pak naskenujete a nahrajete do licenčního systému AČR, který bude spuštěn 1.2.2018. Platbu za licenci provede jezdec přímo na účet AČR a potvrzení o platbě také nahraje do licenčního systému, stejně tak i svou fotografii v elektronické podobě. Poté mu bude vyrobena licence s fotkou a zaslána na jeho adresu.

 

Kdo bude neprodleně potřebovat licenci pro motoskijöring, vyřídí si žádost včetně platby přímo na sekretariátu GS pro motocyklový sport AČR (u paní Jany Vaňkové). Vedoucímu SMS pošle jezdec motoskijöringu pouze Žádost o registraci do SMS výše uvedeným způsobem.

Lyžař zažádá a pojede s národní licencí, kde je upravená cena na loňských 300Kč. To, že jde
o licenci lyžaře bude pak vyznačeno přímo na licenci.

 

Naštěstí se bude jednat pouze o přechodnou sezónu, od příštího roku (žádosti na sezónu 2019) bude už vše pouze elektronicky, vedoucím SMS se nic posílat nebude, budeme si brát potřebné informace ze systému, který již bude, doufejme, plnohodnotně fungovat.

 

Druhou věcí je financování středisek SMS ze strany AČR. Protože se licence budou platit přímo na účet AČR, podařilo se nám dohodnout odpovídající financování celkem pěti seriálů KP rovným dílem s pohyblivou motivační složkou za kvalitu seriálů (bude hodnoceno Komisí motokrosu dle předem stanoveného klíče) v rozumných a odpovídajících podmínkách tak, aby byla jezdcům zajištěna a zachována kvalita závodů a zároveň aby mohla střediska SMS zajistit pořadatelům závodů KP odpovídající finanční garance jako v letošním roce. To vše bez ohledu na počet licencí, což pro nás bylo zásadní podmínkou.

 

Pevně věříme, že i navzdory změnám v souvislosti s licenčním řízením na závody SMS (KP) nezanevřete. Za všechny vedoucí středisek mohu slíbit, že pokud AČR dodrží všechny své slíbené závazky vůči SMS (smlouvy by měly být podepsány do 15.1.2018), že zajistíme minimálně stejnou (a pokud možno opět o něco vyšší) kvalitu seriálů KP jako v letošním roce, minimální počet sedmi závodů seriálu, předsezónní soustředění, vyhlášení sezóny v extra termínu, atd.!

 

Žádost o registraci do SMS:

http://autoklub.cz/dokument/13740-zadost-o-registraci-do-sms-motocyklovy-sport.html

 

Formulář pro lékařské potvrzení:

http://autoklub.cz/dokument/13741-formular-lekarske-prohlidky-motocyklovy-sport-2018.html

 

Formulář pro nezletilé osoby (ověření podpisu rodičů jezdce):

http://autoklub.cz/dokument/13742-formular-pro-nezletile-osoby-motocyklovy-sport-2018.html

 

Přihláška do pojištění (zatím je k dispozici pouze formulář pro úrazové pojištění na území ČR):

http://autoklub.cz/dokument/13732-urazove-pojisteni-uzemni-rozsah-cr.html

 

 

 

Evžen Zadražil

vedoucí SMS Jižní Čechy

18.12.2017

 

dále jménem:

Miroslav Bureš (SMS Střední Čechy)

Martin Novotný (SMS Pardubice)

Jindřich Hrabica (SMS Morava)

Vladislav Černý (SMS Nepomuk)

06. 12. 2017

 

Už tento pátek, 8.12.2017 proběhne v KD ve Vejvanovicích avizované vyhlášení přeborníků kraje střediska motocyklového sportu Pardubice. Bylo pravidlem, že se na vyhlášení odevzdávaly vyplněné žádosti o licence na další sezonu. Pro sezonu 2018 ale AČR připravuje zcela nové online licenční řízení, které Vám v průběhu večera přiblížíme a vysvětlíme.

12. 11. 2017

V pátek, 8.12.2017 od 18h v kulturním domě Na křižovatce ve VEJVANOVICÍCH proběhne vyhlášení přeborníků kraje za sezonu 2017. Vyhlašovat budeme jako již tradičně 5 nejlepších v každé kategorii. Ani tontokrát nebude chybět grilovaný pašík, guláš a další občerstvení. Videem, které běželo jako reklama na naše středisko po celou dobu vysílání v letním kině Hrochův Týnec a také několikrát v Pardubickém kině přijměte tedy pozvání na tuto akci. Těšíme se na Vás.

https://www.facebook.com/groups/143731772330394/?multi_permalinks=1515601645143393¬if_id=1510480602258959¬if_t=group_activity

05. 09. 2017

Máme tady report z posledního závodu letošní sezony psaný rukou Josefa Vašíčka. Kompletní výsledky včetně seriálu určující letošní krajské přeborníky najdete na www.casomeric.com. GRATULUJEME vítězům a děkujeme všem za účast a přízeň.
Informace o závodu v Jiráskově údolí
Letos máme kalendář SMS sestavený tak, že už nyní na začátku školního roku známe přeborníky v jednotlivých kategoriích. V sobotu se tak jel poslední závod v Benátkách u Litomyšle na trati
v Jiráskově údolí. A jaký byl?
Pepa Mňuk a spol. opět připravili skvělé závody. Kvalitu naorané tratě ale dost ztížil páteční déšť. Proto nebylo divu, že do prvních tréninkových jízd se nikdo z 96 převzatých jezdců zrovna moc nehrnul. Proto třídě 50 ccm organizátoři výrazné zkrátili trať. Ta spíše připomínala plochou dráhu, ale nejmenší motokrosaři si pěkně zazávodili. Během kvalifikačních jízd se bláto přece trochu rozjezdilo a stav trati tak sliboval zajímavé odpolední závody.
Přihlížející diváci mohli obdivovat jezdecké umění zúčastněných závodníků. Určitě se jim líbil výkon Markéty Ehlové, která v kategorii Hobby suverénně vyhrála obě rozjížďky. Počtvrté tak v letošní sezóně vystoupila na nejvyšší stupeň vítězů. V nejrychlejší kategorii MX1+MX2 si nic nedarovali
v obou jízdách domácí Roman Mňuk a zkušený Michal Votroubek. V cíli byl nakonec vždy lepší Votroubek. I v ostatních třídách se urputně závodilo. Byla škoda, že na závěrečný závod přeboru si nenašlo cestu více jezdců.
Výsledky jsou tradičně uvedeny na www.casomeric.com. Na stránkách Mirka Jirečka budou i fotky ze závodu. Pořadatelé zajistili i internetové televizní vysílání, závod se dá shlédnout na
http://www.tvcom.cz/Zapas/Sport-Motosport/Soutez-Motokros/Pohlavi-Muzi/Sezona-2017/154710-KRAJSKY-PREBOR-SMS-MOTOKROS-PARDUBICE-Benatky-u-Litomysle.htm

03. 09. 2017

Včerejší závod byl k vidění online na tvcom.cz. Záznam z celého závodního odpoledne můžete shlédnout zde:
http://www.tvcom.cz/…/154710-KRAJSKY-PREBOR-SMS-MOTOKROS-PA…
Výsledky ze závodu jsou na www.casomeric.com. Celkové výsledky seriálu všech kubatur budou v pondělí.

02. 09. 2017

Konečně je na světě video ze soustredeni SMS Pardubice... je krátké, plné pádů, ale je pro zábavu se snahou ukázat zlomek toho co se dá zažít na soustředění s príma partou  Budu vděčný za sdílení videa a příští rok snad v ještě větším počtu  Josef Mňuk Roman Mňuk Jakub Novotný Martin Novotný Nikola Mandysová Daniel Mandys Daniel Mandys Honza Nádvornik Viktorie Lohniská Pavel Dvořáček Matěj Skořepa David Šťastný Viktor Pražák Tadeáš Klamt a mnoho mnoho dalších  a hlavně díky rodičům bez kterých by to určitě nešlo.

https://www.youtube.com/watch?v=ArSn-ZgK5m4

29. 08. 2017

Na závěr sezony ještě jedno zpestření - sobotní závody SMSPCE lze sledovat online!

http://www.tvcom.cz/Zapas/Sport-Motosport/Soutez-Motokros/Pohlavi-Muzi/Sezona-2017/154710-KRAJSKY-PREBOR-SMS-MOTOKROS-PARDUBICE-Benatky-u-Litomysle.htm

28. 08. 2017

Zde je pozvánka na poslední podnik seriálu SMSPCE v Benátkách u Litomyšle. Jeho součástí bude závod družstev. Pravidla jsou stejná, jako vloni v Nové Pace. Družstva budou složena ze třech jezdců, kteří mají licence M, C a A, nebo B. Vítězné družstvo vyplyne ze součtu získaných bodů z jednotlivých rozjížděk a výsledků každého účastníka. Tento závod nemá vliv na harmonogram a je už třetím rokem určen pro pobavení a zpestření posledního závodu krajského přeboru. 
Těšíme se na Vás..

Fotka uživatele Mňuk Racing Team.

Poslední prázdninovou sobotu 02.09. bude v Jiráskově Údolí pořádně rušno!! Jede se zde totiž finální závod seriálu SMS motokrosu Pardubice. 
Všichni jste srdečně zváni na motokrosovou podívanou s dobrým jídlem a doprovodným programem pro děti do Benátek u Litomyšle.

17. 08. 2017

Včera jsme absolvovali exhibici a ukázku našich motokrosových aktivit na stadionu Zlaté přilby v Pardubicích – Svítkově. Bohužel ale tuto akci provází smůla od samého začátku. Vloni jsme museli závod překládat kvůli počasí a letos nám pršelo taky, takže se posouval začátek celé akce. Po absolvování cca půlky programu se pak nepodařilo spustit umělé osvětlení závodiště a závod samotný tak musel být předčasně ukončen. Díky všem zúčastněným. Snad jste si to alespoň trochu užili. Fotky od pana Jirečka zde:

 

 

11. 08. 2017

Po motokrosovém víkendu v Rudníku jsem odjel na dovolenou.
Závody krajského střediska shrnul do článku Pavel Šmahel.
Díky jemu, foťákům a fotografkám a taky Milanovi za video.

Motokrosový závod SMS PARDUBICE v Rudnické rokli je
 úspěšně za námi.

V rámci motokrosového víkendu se v Rudnické rokli pořádal
(neděle 30. 7. 2017) další podnik seriálu SMS Pardubice.
Tohoto závodu se zúčastnilo pouze 99 jezdců. Změna termínu
a čas dovolených vzala za své. I v neděli se v rámci tréninku,
závodů zúčastnil náš nejúspěšnější (celkově 11. místo)
motocyklový závodník Rallye Dakar 2017 Ondřej KLYMČIW.
Tímto bych chtěl Ondrovi poděkovat za účast, skvělou sobotní
besedu, vstřícnost a trpělivost vůči divákům. Také bych chtěl
poděkovat Petru KOVÁŘOVI za skvělý komentář.


Ve třiceti stupňovém vedru se podařilo udržet trať takřka bez prachu,
a to pouze díky tomu, že čtyři dny v týdnu hodně pršelo, trať byla
naoraná a v sobotu znovu hodně nakropená. Na rozpravě, neměli
jezdci k trati takřka žádné výhrady, až na připomínku Zdeňka Slavíka,
který mimo již zmíněnou změnu termínu (za což se všem dodatečně
omlouvám), řešil to, že nemáme mycí místo na jednom i druhém konci
depa, jako jiná závodiště (o žádných v kraji nevím). Další se stavět určitě
nechystáme.
 

Ve všech třídách se závodilo fair play a nikomu se nic vážného nestalo,
což je vždy nejdůležitější. Závody navštívilo cca 300 diváků, kteří viděli
dobrý motokros. 


Všem jezdcům a fanouškům děkujeme za účast a podporu.

Pavel Šmahel
SMX Racing team Rudník

Ze sobotního poháru Rudnické rokle také vznikl záznam odvysílaný
českou televizí. Tady je.

 

03. 08. 2017

Zde je sestřih z nedělního závodu v Rudníkku.

https://www.youtube.com/watch?v=XM0QzWItue8&t=&app=desktop

26. 07. 2017

V tuto neděli pokračuje seriál závodů SMSPCE šestým závodem v rudníku. Atraktivní trať
v Rudnické rokli a její domovský klub SMX Rudník nabízí stejně, jako vloni celý motokrosový víkend. V sobotu zde bude III. ročník závodu o Pohár Rudnické rokle, večer pak další doprovodný program a ohňostroj. V NEDĚLI pak budeme závodit o body v seriálu střediska motocyklového sportu Pardubice.

 

29. 06. 2017

Prázdniny jsou před námi a tak si dovolím shrnout akce našeho střediska v tomto období. Asi už všichni vědí, že je změněný termín závodu v Rudníku na 30.7.2017. Opět se chystá víkend plný motokrosu na tamním závodišti s bohatým doprovodným programem tak, jak tomu bylo vloni. Změna je jen ta, že pojedeme klasickou SMSku započítávanou do seriálu (ne sprint ) a závod SMSPCE bude v neděli. Už tradiční soustředění střediska bude od 12.8. do 15.8. Přihlášku lze vyplnit online na stránkách SMSPCE  online přihláška. Cena letošního čtyřdenního soustředění je 1000.- pro kubatury 50,65,a 85 cmm a 2000,- pro všechny ostatní. Hned 16.8. nás v rámci Pardubického dne sportu čeká představení na plochodrážním stadionu ve Svítkově, kde společně s plošináři odprezentujeme náš motocyklový sport. Program na tento den je ještě ve vývoji, nicméně pevně doufám, že se nám povede uspořádat sprintmotokros na trati připravené uvnitř plochodrážního oválu. 2.9. nás pak čeká sedmý a poslední závod střediska v letošní sezoně na trati Mňuk racing teamu v Benátkách u Litomyšle.

23. 06. 2017


Sponzoři

 

 

 

 

MOTORSPORT KLUB PARDUBICE V AČR Poslední aktualizace 13.5.2015